4.9/5 - (26 votes)

Somatodrol, czyli masa mięśniowa, której nie dadzą Ci białko i węglowodany

Bardzo często jesteśmy przekonani, że jedyne rozwiązanie w zakresie suplementacji jeżeli chodzi u budowę masy mięśniowej to faszerowanie naszego organizmu ogromnymi dawkami białka, węglowodanów i kreatyny. To standardowe czy też tradycyjne podejście nierzadko przynosi rezultaty. Czasami jednak zdarza się, że pomimo prawidłowych treningów, dobrze rozpisanej diety oraz potężnych dawek odżywek proces rozbudowy masy mięśniowej albo nie następuje w takim tempie, jak powinien, albo jest wręcz mizerny. W takich przypadkach najczęstszą przyczyną są problemy z gospodarką hormonalną.

 

somatodrol

 

Somatodrol odżywka dla zwycięzców

Problemom tego rodzaju można z powodzeniem zaradzić stosując wysokiej jakości boostery testosteronu oraz hormonu wzrostu, takie jak na przykład Somatodrol. Jednak skupienie się na odpowiedniej stymulacji gospodarki hormonalnej wcale nie musi być tylko i wyłącznie „awaryjnym” rozwiązaniem na wypadek, gdyby standardowe metody wspomagania procesów anabolicznych zawiodły. Obecnie w zawodowej kulturystyce można zauważyć coraz wyraźniejszą zmianę paradygmatu jeżeli chodzi o suplementację.

Coraz więcej zaawansowanych kulturystów rezygnuje z suplementacji białkiem i węglowodanami na rzecz wysokiej jakości boosterów testosteronu oraz hormonu wzrostu. Jakie są przyczyny tej postępującej zmiany podejścia do kwestii suplementacji kulturystycznej oraz dlaczego lepiej korzystać z wysokiej jakości stymulatora gospodarki hormonalnej, niż futrować organizm białkiem i węglowodanami? Przyjrzyjmy się tej kwestii nieco bliżej, postarajmy się udzielić odpowiedzi na powyższe pytania i sprawdzimy jak działa preparat na masę Somatodrol.

 

 

Somatodrol działanie preparatu

Jak wspominaliśmy powyżej, najczęstszą metodą uzupełniania dwóch podstawowych elementów procesu budowania masy mięśniowej, czyli diety oraz treningów, jest standardowa suplementacja przy pomocy odżywek białkowych, węglowodanów oraz często także kreatyny. Nie można twierdzić, aby ta metoda była nieskuteczna(chociaż nierzadko zdarza się, że nie przynosi ona rezultatów). Nie ulega jednak kwestii, że masa mięśniowa, jaką uzyskujemy stosując białko i węglowodany zawsze wymaga potem dalszej pracy. Mianowicie fazy redukcji, która polega po prostu na stopniowym odtłuszczaniu mięśni oraz usuwaniu z nich nadmiaru wody. W porównaniu z tym, co daje jakakolwiek tradycyjna odżywka na mięśnie wysokiej jakości booster testosteronu i hormonu wzrostu – Somatodrol oferuje o wiele ciekawsze rezultaty.

Zarówno testosteron jak i hormon wzrostu to substancje biorące czynny, niezwykle istotny udział w procesach anabolicznych mięśni(dlatego zresztą są niekiedy stosowane w formie sterydów anabolicznych). To jednak nie wszystko. Budowa masy mięśniowej poprzez stymulację wydzielania hormonu wzrostu oraz testosteronu przebiega zupełnie inaczej, niż w wypadku przyjmowania odżywek białkowych i węglowodanowych. Dzięki takiemu preparatowi, jak Somatodrol, możemy uzyskać nie tylko sam przyrost masy mięśniowej, ale również znakomitą twardość i rzeźbę, czyli inaczej mówiąc definicję mięśni. Dzieje się tak dlatego, że testosteron oraz hormon wzrostu wspomagają również procesy spalania tkanki tłuszczowej a także przyczyniają się do efektywniejszego przyswajania przez organizm substancji odżywczych.

 

somatodrol

 

Somatodrol efekty stosowania i unikalny skład

To jednak jeszcze nie wszystko. Preparat wspomagający budowanie mięśni Somatodrol nie jest zwykłym boosterem gospodarki hormonalnej, jakich wiele możemy znaleźć na rynku. To starannie opracowane, sprawdzona w toku badań naukowych, kompleksowa odżywka na masę mięśniową, która nie tylko stymuluje działanie układu hormonalnego (wzrost stężenia testosteronu oraz HGH nawet do 30 procent w przeciągu kilku tygodni stosowania preparatu), ale zawiera również inne niezwykle ważne składniki.

Jednym z nich jest beta-alanina, która z jednej strony poprawia bilans azotowy podczas treningu a także zwiększa efektywność transportu substancji odżywczych do wnętrza komórek mięśniowych. W rezultacie otrzymujemy nie tylko większą wytrzymałość mięśni, ale również wyraźny efekt tzw. pompy treningowej. Z kolei arginina jest cennym aminokwasem o bardzo silnym działaniu antykatabolicznym. To wszystko zaś zostaje zwieńczone guaraną, zapewniającą zastrzyk energii, a także witaminą B12, która bierze istotny udział w wielu ważnych procesach ludzkiego organizmu.

 

 

 

Produkt Somatodrol jest dostępny online do kupienia w dobrej cenie u producenta – TUTAJ
Środek ten ciężko niestety dostać w aptece czy sklepach mimo iż jest dostępny bez recepty.

 

Stosowałaś lub stosowałeś dany suplement diety, lek, środek medyczny?
Wystaw opinie w formularzu komentarzy poniżej i podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.

 

 

Frazy kluczowe: kulturystyka, trening na masę, somatodrol, somatodrol gdzie kupić, jak przybrać na masie, jak zrobić mase, odżywka na masę mięśniową, somatodrol ceneo, somatodrol cena, szybki wzrost masy, legalny doping, somatodrol ile kosztuje, iridium labs, preparat dla kulturystów, siłownia, somatodrol apteka, somatodrol Allegro, doping dla sportowców, somatodrol opinie, tribulus terrestris, testosteron,
somatodrol strona producenta, somatodrol gdzie kupic, tabletki cena, somatodrol apteka cena, bez recepty, somatodrol dostępny w aptekach, negatywne opinie, somatodrol opinia, sfd, apteka internetowa, odżywka, somatodrol zamienniki, dawkowanie, somatodrol w aptece, jak szybko działa, efekty, najtaniej, ile kosztuje somatodrol, gdzie mozna kupic somatodrol, ile kosztuje cena w aptekach, somatodrol tabletki tanio, somatodrol buy, czy warto, jak zażywać, cena tabletek somatodrol, czy można kupić w aptece, gdzie można kupic somatodrol, ile kosztuje somatodrol w aptece, somatodrol opinie cena, działanie,

 

jak stosować, jak brać, przeciwwskazania, somatodrol apteka cena, somatodrol sklep ebay, cena allegro, somatodrol cena apteka, somatodrol jak przyjmować, jak działa, somatodrol skład, stosowanie, somatodrol darmowe opakowanie, tabletki apteka, somatodrol w aptece bez recepty, somatodrol pl cena, somatodrol apteka internetowa, bcaa, opinie lekarzy, somatodrol amazon, zastosowanie, somatodrol za darmo, somatodrol kiedy brać, somatodrol forum, somatodrol cena w aptece, somatodrol cena w aptekach, somatodrol w aptece, tabletki cena apteka, somatodrol kfd, somatodrol test, somatodrol zamówienia,